academy

Wyjątkowa przestrzeń dla muzyków. Art-building dla firm. Zajęcia dla najmłodszych. Warsztaty przygotowujące do profesjonalnej kariery muzyczne.

DIGITAL BEAST
ACADEMY

Droga do sukcesu to ciągłe budowanie swojego warsztatu. Właśnie znalazłeś, miejsce, w którym zdobędziesz praktyczną wiedzę i dowiesz się, jak w pełni rozwinąć swój talent.

WYDZIAŁ MUZYCZNY

EMISJA GŁOSU
TECHNIKĄ SVT

Odkryj siłę swego głosu i dowiedz się co zrobić, aby służył jak najdłużej dzięki przełomowej metodzie Safe Voice Technique. Bezpieczne lekcje śpiewu odbywają się w trybie indywidualnym, uwzględniają interpretację utworu oraz pracę w studiu nagrań.

WYDZIAŁ
INSTRUMENTALNY

To miejsce dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z wybranym instrumentem lub rozwijać pasję grania. Naszymi pedagogami są wykształceni muzycy otwarci na różne gatunki muzyczne.

STUDIO NAGRAŃ
I SALE PRÓB

Oferujemy sale ćwiczeń przygotowane akustycznie do gry na wszystkich instrumentach. Umożliwiamy rejestracje utworów w profesjonalnym studiu z realizatorem dźwięku. Ćwicz/nagrywaj bez żadnych ograniczeń w spokoju, ciszy i komforcie.

STREFA MAŁYCH BESTII

Kreatywna zabawa dla najmłodszych z elementami gier fabularnych, zajęć muzycznych, rytmicznych i plastycznych.

Małe Bestie poznają świat instrumentów, pracę studia muzycznego i nagrywają swoją pierwszą piosenkę. To świetny sposób na zorganizowanie urodzin czy wyjątkowego eventu o tematyce rodzinnej.

OFERTA DLA FIRM

ZAJĘCIA
NTEGRACYJNE

Muzyczny „team building” pomaga w rozwiązywaniu problemów komunikacyjnych i zwalczaniu barier emocjonalnych. Zadbaj o skuteczną integrację swego zespołu za pomocą motywacyjnych zajęć muzycznych i nowatorskich kursów jogi.

ZAJĘCIA DLA
MÓWCÓW PUBLICZNYCH

Biznes, polityka oraz edukacja to dziedziny wymagające ciągłej komunikacji i występów na forach publicznych. Uczestnicy poznają praktyczne ćwiczenia wzmacniające głos oraz techniki relaksacyjne chroniące przed przesileniem i szkodliwym działaniem stresu.

KOMPLETNY KURS
Z AUTOPREZENTACJI

Zapanuj nad wszystkimi istotnymi elementami komunikacji werbalnej i niewerbalnej. Nasi kursanci nabywają umiejętności dzięki intensywnej pracy z logopedą medialnym, trenerem studyjnym i analitykiem przed kamerami oraz w studiu dźwiękowym.

SALE PRÓB

Na naszych gości czekają cztery sale prób z wysokiej klasy nagłośnieniem i bogatym zapleczem sprzętowym. Umożliwiamy wielośladowe nagrania prób dzięki komunikacji ze studiem nagrań oraz rejestrację video.

© DIGITAL BEAST PRODUCTION SP. Z O.O.