design studio

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem graficznym, marketingiem internetowym, produkcją video i dźwięku oraz nowymi technologiami.

DIGITAL BEAST
DESIGN STUDIO

Lubimy nadawać wielkość i kształt markom, dzięki czemu mogą skutecznie wyróżnić się na rynku. Specjalizujemy się w brandingu, web designie, produkcji video i dźwięku oraz w nowych technologiach internetowych.

GRAPHIC
DESIGN

Oferujemy usługi projektowe z zakresu brandingu, czyli całościowej identyfikacji wizualnej dla branży rozrywkowej, mediów, ale również urzędów i instytucji. Projektujemy grafikę na potrzeby telewizji, prasy, internetu i aplikacji mobilnych. Zajmujemy się produkcją materiałów drukowanych in-door (ulotka, wizytówka, koperta, papier firmowy, broszura, podsumowanie roczne, biuletyn, magazyn, katalog itd.), jak i reklamy out-doorowej (billboard, citylight, plakat).

VIDEO & MOTION
DESIGN

Produkujemy materiały video, animacje, filmy infograficzne oraz instruktażowe na potrzeby prezentacji multimedialnych. Zajmujemy się kreowaniem czołówek do programów telewizyjnych, filmów i animatików. Rejestrujemy materiały foto i video z kulis produkcji. Dysponujemy własnym studiem dźwiękowym, co pozwala nam zająć się warstwą dźwiękową realizowanych przez nas projektów.

WEB
DESIGN

Projektujemy responsywne strony internetowe na komputery i urządzenia mobilne. Tworzymy serwisy od strony graficznej oraz wdrażamy projekty dostarczone przez klienta. Oferujemy usługi aplikacji mobilnych i reklamy w internecie. Pracujemy w technologiach HTML5, CSS3, Flash oraz JavaScript. Obsługujemy kanały social media naszych klientów. Poprowadzimy zarówno Twój fanpage, jak i zorganizujemy kampanię promocyjną, akcję konkursową, napiszemy post i stworzymy do niego grafikę.

SOUND
PRODUCTION

Naszym dodatkowym atutem jest nieograniczony dostęp do studia nagrań, w którym jesteśmy w stanie udźwiękowić wyprodukowany materiał video, nagrać tekst lektorski, a także stworzyć kompozycję muzyczną do animacji, spotu czy reklamy. Wszystko to pod okiem doświadczonych realizatorów dźwięku.

REALIZACJE

© DIGITAL BEAST PRODUCTION SP. Z O.O.